top of page
airpower_logo.gif

Pobierz katalog w formacie pdf.

Technologia AirPower

 

10 letnie doświadczenie w branży pozwoliło nam na sprawdzenie sprzętu wiodących światowych firm. Pracowaliśmy na urządzeniach takich marek jak Lifa, Triventec, Rotobrush, AIrQC oraz Air Power®.

 

 W 2006r. postanowiliśmy trwale związać się z firmą Air Power stając się jedynym i wyłącznym przedstawicielem tej marki w Polsce. Uznaliśmy, że sprzęt tej firmy spełnia nasze oczekiwania we wszystkich istotnych aspektach takich jak trwałość, efektywność oraz obsługa. Air Power sprawdził się podczas tysięcy godzin pracy, przez co najmniej 2000 firm w Europie. Technologia jaką oferuje jest sprawdzona, szybka i bardzo skuteczna. Urządzenia Air Power zapewniają bardzo efektywną pracę oraz bezawaryjną obsługę.

ReelMaster.png
Wyciagi.png

Firma Air Power jest liderem jakości, wytrzymałości oraz innowacji technicznych .  

Rozwiązania stosowane w urządzeniach zapewniają wieloletną bezusterkową pracę

oraz ekonomiczne użytkowanie. Rozwiązania techniczne zasosowane w urządzen iach do czyszczenia umożliwiają łatwą obsługę oraz minimaliuzują ilość obsługujących je pracowników.Urządzenia firmy AirPower umożliwiają najszybsza na rynku predkosc czyszczenia spełniając ednocześnie standardy  najwyższej jakości. NIe ma wątpliwości, że firma AirPower oferuje najlepszy sprzęt jaki można nabyć na rynku.

Wentylatory osiowe oferowane przez producenta osiągają najwyższą wydajność oraz spręż zostawiając konkurencje w tyle. Rozwiązania modułowe dają możliwość instalacji w trudno dostępnych miejscach oraz wygodny transport. Dodatkow firma Clinikka oferuje modyfikacje zwiększające wydajność o 30%.

-8.jpg

Materiały i podzespoły użyte w procesie produkcji to wysokiej jakości komponenty stosowane również technologii naukowej oraz wojskowej. Jakość wykonania oraz parametry techniczne są bezkonkurencyjne poszerzając zakres 

możliwego zastosowania również w innych branżach.

Krazki.png

Bogata oferta akcesoriów oraz zastosowanie unikatowych rozwiązań umożliwiają tworzenie własnych konfiguracji.

AirPower jest jedynym na rynku producentem wałków przeznaczonych do użycia wraz z wiertarką. Jest również jedynym producentem pakietów serwisowych umożliwiających szybką naprawę uszkodzonego sprzętu w kilkanaście minut w miejscu wykonywania zlecenia.

bottom of page