top of page
airpower_logo.gif
Master-SR-JR.jpg

Master P2001:

AP-P2001 MASTER to zaawansowane technologicznie urządzenie o napędzie pneumatycznym. Może czyści zarówno kanały okrągłe, jak i prostokątne. Jest napędzany silnikiem na sprężone powietrze sterowanym elektrycznie. Moc urządzenia jest uzależniona od wydajności kompresora.

 

Master P2001 może być sterowany bezpośrednio z urządzenia sterującego, albo przez zdalny sterownik (obie opcje w zestawie). Kierunek obrotów można zmieniać ręcznie lub automatycznie z przerwami co parę sekund.

Rell Master 20/30:

Urządzenie szczotkujące o napędzie elektrycznym, doskonale nadaje się zarówno do czyszczenia kanałów okrągłych jak i prostokątnych. Rell Master 20/30 może zostać wyposażony w ręczne sterowanie, pedał kontrolny do regulacji obrotów lup pilot zdalnego sterowania dzięki temu rozwiązaniu do obsługi urządzenia wystarczy tylko  jedna osoba.

URZĄDZENIA CZYSZCZĄCE

IMG_12.jpg

Rozpierak centrujący K2001:

Pneumatyczne urządzenie centrujące przeznaczone dla maszyn P2001. Dzięki wydłużanym nóżkom może być wykorzystywane w kanałach o średnicy od 200 do 1250 mm. 

 

K2001 jest sterowany pneumatycznie z centralnego urządzenia czyszczącego P2001. Pracuje na 2 sposoby – szerokie rozłożenie nóżek umożliwia wycentrowanie końcówki szczotki, zaś ich złożenie pozwala łatwiej wycofać szczotkę z kanału wentylacyjnego. K2001 posuwa się w kanale wentylacyjnym dzięki kółkom zamontowanym na nóżkach. Dodatkowo jedno z kółek zostało wykonane z aluminium co zapewnia uziemienia dla urządzenia.

ReelJet.png

Rell Jet 20M:

Kompletne urządzenie do dezynfekcji kanałów wentylacyjnych. Pojemnik ciśnieniowy może być nabijany ręcznie lub za pomocą sprężarki. Urządzenie nie wymaga dodatkowego zasilania a do jego obsługi wystarczy jedna osoba.

bottom of page