top of page
airpower_logo.gif

Adaptery oraz Service Pack

Adapter sprężynowy umożliwia zarówno skręt osi głowicy jak i daje możliwość łączenia elementów szczotek o różnej gramaturze.

Zestaw serwisowy do elastycznych wałków napędowych. Pozwala usunąć usterkę w kilkanaście minut.

Przekładania do kanałów prostokątnych:

Głowice do czyszczenia kanałów prostokątnych. Składają się z elementów modułowych pozwalających na układanie szczotek w zależności od potrzeb dyktowanych wymiarem kanału.

Umożliwia także czyszczenie kanałów eliptycznych przy zastosowaniu kulistych końcówek, które można dodatkowo zamówić.

AKCESORIA

Elastyki_edited.png

Elastyczne, wałki napędowe:

Elastyczne wałki zostały projektowane specjalnie do czyszczenia 

przewodów elastrycznych typu Flex.

Walki_edited.png

Wałki napędowe::

Wałki o zmiennej elastyczności , wytrzymałości ii długości umożliwiają indywidualną konfigurację oraz dopasowanie do potrzeb klienta. AirPower oferuje możliwość zakupu dowolnej długości.

IMG_22_edited.jpg

Balony blokujące:

Balony blokujące służą do szczelnego oddzielenia części kanału, który będzie czyszczony. Można je stosować w kanałach o każdym kształcie: okrągłych, kwadratowych i prostokątnych. Blokując szczelnie kanał uniemożliwiają utratę siły ssania wyciągu. Można je nadmuchiwać kompresorem lub pompką ręczną. Duży zawór sprawia, ze po zakończeniu prac łatwo je opróżnić i wyjąć.

Skrobaczki_edited.png

Skrobaczki do tłuszczu wraz z przedłużkami:

Zestaw czterech skrobaczek o różnych wymiarach i kształtach oraz pięć elastycznych drążków z gwintem M12 i możliwością przedłużenia do 2m. Doskonałe do usuwania zalegającego tłuszczu w kanałach wyciągowych oraz dużych zanieczyszczeń z kanałów wentylacyjnych.

Krazki_edited.jpg

Krążki podciśnieniowe:

Krążki wspomagające wykorzystują zasysane powietrze w kanałach wentylacyjnych poprawiając skuteczność i efektywność pracy szczotek czyszczących. Krążki te mogą być używane ze wszystkimi szczotkami AirPower we wszystkich rodzajach kanałów wentylacyjnych.

bottom of page