top of page
airpower_logo.gif

URZĄDZENIA WYCIĄGOWE ORAZ JEDNOSTKI FILTUJĄCE

Wyciagi.png
ZestawFiltrujacy.png

Wyciągi elektryczne A2001:

A2001 to wyciąg napędzany elektrycznym silnikiem 1 lub 3-fazowym. Wytwarza siłę ciągu niezbędną do usuwania cząstek oderwanych z czyszczonych kanałów i przesyła je do urządzenia filtrującego.

 

Silnik o mocy 1.5 KW pozwala na uruchomienie go bez przeciążenia sieci elektrycznej. W najmocniejszej wersji 380V unika się przeciążenia poprzez fazowe uruchamianie i wyłączanie. 

 

Najsłabszy wyciąg w kanale 200 mm ma zasięg do 85 m natomiast najmocniejszy 380V aż do 220 m w kanale o średnicy 315 mm przy tej samej sile ciągu. Jeśli zaistnieje taka potrzeba, wyciągi można podłączyć równolegle.

Zestaw filtrujący S2001:


S-2001 jest przeznaczony do filtrowania powietrza odsysanego z czyszczonych kanałów. Drobiny zanieczyszczeń uwolnione przez szczotki podczas czyszczenia kanału są wyciągane z powietrzem przez wyciąg elektryczny A2001 zatrzymywane w zestawie filtrującym. Powietrze zostaje dokładnie oczyszczone i wraca z powrotem do pomieszczenia lub jest wyprowadzane na zewnątrz budynku.

 

Dzięki niedużej wadze i obracanych kółkach S2001 jest łatwy do przesuwania, również w ciasnych pomieszczeniach.

 

Jeden zestaw filtrujący może oczyszczać 5000 m3/godz.

Przewody.png

Zestaw przewodów z uchwytem transportowym

Przewody służą do odprowadzania zanieczyszczonego powietrza, powstałego podczas czyszczenia do jednostek próżniowych i filtrujących. Zestaw składa się z 7 adapterów, cylindra który służy również jako kabura do przenoszenia oraz 2 elastycznych rura wzmacnianych metalową spiralą. Rury mają po 5m długości a dzięki swojej elastyczności mogą być stosowane niemal w każdych warunkach.

 

Zestaw został tak zaprojektowany, że może go przenosić jedna osoba, zgodnie z wymogami UE.

bottom of page